Doarpshûs Op Healwei
Verenigingen
Historie
Boerepaad
Activiteiten
TerpenTheater
Fotos
Repaircafe
Links

Informatiesite voor de dorpen

SLAPPETERP
& SKINGEN

Onderwerpen in deze categorie:
Verenigingen
- Algemeen- Notulen- Bestuur- Dorpskrant de Omropper- Dorpsvisie 2013- Foto's Nieuwjaarsbuffet 2015 - Nieuwjaars Brunch Buffet 2016 foto's- Rabobank Cooporatiefonds: aanvragen gezocht. - Zomeragenda 2017- Gegevens Kaatsvereniging K.V. Ontspanning- Eenlingenbeleid- Geslaagde Keatsworkshop!- Keatsworkshop - meer foto's - Foto's van het kaatsen en linedance 20 mei 2012- Spel jeugd Merke 2014 foto's- Eten grootste pan 2014 foto's- Zeskamp 2014 foto's- Kindermiddag met circus Salto 2015- Merke 2015 verslag- Verslag KNKB-wedstrijd Welpen meisjes 1 mei 2016- Foto's Merke Bernespultsjes 2016- Uitslag & Foto's prijsuitreiking merkekaatsen Jeugd 2016- Eten uit de grootste pan van Friesland 2016- Merke Zeskamp 2016- Actiefoto's merkekaatsen Dames en Heren 2016- Uitslag & Foto's prijsuitreiking merkekaatsen Dames & Heren 2016- Circus foto's deel 1- Circus foto's deel 2- Circus foto's deel 3- Uitslag & Foto's KNKB 50+ 2016- Merke 2016 verslag- Spantsje keatsen, 3 september 2016, uitslag- Merke 2017 kleuters foto's- Merke 2017 Jeugdspel foto's- Merke 2017 grootste pan en 1e deel zeskamp- Merke 2017 zeskamp vervolg- Merke 2017 diverse activiteiten zaterdag en zondag- KNKB kaatswedstrijd 50+ zondag 28-05-2017- Merke 2017 verslag - Toanielselskip It sil heve - Bestuur- In moard idee foto's - Biljartclub De Kromme Keu- Bestuur- Uitslagen competitiebiljarten- Uitstapjes Biljartclub - Contact Jeugdclub- Foto's jeugdclub 13 dec 2014 - Bestuur- Troef Boer - Home Line Dance Club- Foto's van het kaatsen en linedance 20 mei 2012

Onder zeer prachtige weersomstandigheden heeft de kv Ontspanning, uit Skingen-Slappeterp, haar jaarlijkse KNKB 50+ wedstrijd georganiseerd.

Er stonden 14 parturen op de lijst, waar de vereniging zeer tevreden mee was.

De prijzen waren voor:

1e prijs: Johannes Hinrichs Harlingen, Douwe Wierstra Holwerd en Germ de Graaf Holwerd.

2e prijs: Henk Mulder Dronryp, Roel Venema Bolsward en Siebe Tolsma Winsum.

3e prijs: Jelle Jan Bouma Franeker, Roel Sijbesma Easterein en Anno Miedema Stiens.

3e prijs: Fetze Jan Kooistra Ried, Andries Idzerda Goutum en Klaas Kramer Dronryp.

1e verl: Siebe Marra Dronryp, Peter Kwast Harlingen en Teake Koster Harlingen.

2e verl: Klaas Sobel Tytsjerk, Anne Brouwer Wommels en Sape Nauta Berltsum.