Doarpshûs Op Healwei
Verenigingen
Historie
Boerepaad
Activiteiten
TerpenTheater
Fotos
Repaircafe
Links

Informatiesite voor de dorpen

SLAPPETERP
& SKINGEN

Onderwerpen in deze categorie:
Verenigingen
- Algemeen- Notulen- Bestuur- Dorpskrant de Omropper- Dorpsvisie 2013- Foto's Nieuwjaarsbuffet 2015 - Nieuwjaars Brunch Buffet 2016 foto's- Rabobank Cooporatiefonds: aanvragen gezocht. - Zomeragenda 2017- Spantsje keatsen, 2 september 2017, 11.00 uur- Gegevens Kaatsvereniging K.V. Ontspanning- Eenlingenbeleid- Geslaagde Keatsworkshop!- Keatsworkshop - meer foto's - Foto's van het kaatsen en linedance 20 mei 2012- Spel jeugd Merke 2014 foto's- Eten grootste pan 2014 foto's- Zeskamp 2014 foto's- Kindermiddag met circus Salto 2015- Merke 2015 verslag- Verslag KNKB-wedstrijd Welpen meisjes 1 mei 2016- Foto's Merke Bernespultsjes 2016- Uitslag & Foto's prijsuitreiking merkekaatsen Jeugd 2016- Eten uit de grootste pan van Friesland 2016- Merke Zeskamp 2016- Actiefoto's merkekaatsen Dames en Heren 2016- Uitslag & Foto's prijsuitreiking merkekaatsen Dames & Heren 2016- Circus foto's deel 1- Circus foto's deel 2- Circus foto's deel 3- Uitslag & Foto's KNKB 50+ 2016- Merke 2016 verslag- Spantsje keatsen, 3 september 2016, uitslag- Merke 2017 kleuters foto's- Merke 2017 Jeugdspel foto's- Merke 2017 grootste pan en 1e deel zeskamp- Merke 2017 zeskamp vervolg- Merke 2017 diverse activiteiten zaterdag en zondag- KNKB kaatswedstrijd 50+ zondag 28-05-2017- Merke 2017 verslag - Toanielselskip It sil heve - Bestuur- In moard idee foto's - Biljartclub De Kromme Keu- Bestuur- Uitslagen competitiebiljarten - Contact Jeugdclub- Foto's jeugdclub 13 dec 2014 - Bestuur- Troef Boer - Home Line Dance Club- Foto's van het kaatsen en linedance 20 mei 2012

Uitslag & Foto's KNKB 50+

Onder prachtige weersomstandigheden werd zondag 29 mei weer de traditionele KNKB 50+ partij verkaatst. Er stonden 18 partuur op de lijst en er werd leuk en vaak ook spannend gekaatst. Dit alles onder leiding van Durk Houtsma.


Prijzen waren er voor:

Winnaarsronde:

1e Prijs:
Jan de Jong (Menaam)
Dirk Machiela (St. Jacobiparochie)
Simon Kingma (Easterein)

2e Prijs:
Ludwig Seerden (Franeker)
Sipke Hiemstra (Easterein)
Lieuwe Althof (Stiens)

3e Prijs:
Evert Siderius (Ried)
Hendrik Eringa (Spannum)
Jan Brandsma (Grijpskerk)

Verliezersronde:

1e prijs:
Jan van der Meulen (Franeker)
Dirk Poortstra (St. Jacobiparochie)
Oeds de Roos (Menaam)

2e prijs:
Jappie Weidenaar (Oudega (S.))
Piet Machiela (St. Jacobiparochie)
Siebe Marra (Dronryp)

3e prijs:
Freek Ebbine (Easterlittens)
Roel Sijbesma (Easterein)
Teake Koster (Harlingen)